CUT'S Bay & Bayan Kuaför Salonu

Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet verebilmek için saç işlemlerimiz de dünyaca ünlü kaliteli, Wella  Kerastase, Loreal ve Inoa markalarıyla çalışmaktayız. Makyaj bölümümüzde ki, bu bizim için işletmemizde en hassas olduğumuz işlem müşterilerimizin güzelliğinden önce sağlıklarına önem verdiğimizden dermatologlar tarafından onaylanmış Kryolan ve MAC markalarıyla hizmet vermekteyiz.

Bizi sektördeki diğer kuaför salonlarından farklı kılan en önemli ilkemiz her daim modayı ve son trendleri  takip edip müşterilerimizin kendi istek ve beğenileriyle harmanlayıp kişiyi özel saç tasarımlarını yaratmak ve dünya kuaförlük sektöründe her zaman ve her alanda bir adım önde ilerlemektir.

Aynı zamanda ekip arkadaşlarımızın yurt içi ve yurt dışı teknik kesim ve boya eğitimlerine katılarak salonumuz da daha donanımlı daha tecrübeli çalışma ortamı ile müşterilerimize hazır durum da beklemeleridir.

  • Her biri alanında uzman ekibimiz var.
  • Gelişmeleri yakından takip ediyoruz.
  • Yurt dışı ve yurt içi eğitimlere katılarak sektördeki bilgimizi güncel tutuyoruz.

 

Çok profesyonel ekibe sahibiz. Sadece CUTS ustalarımız değil, yönetimimiz de bizi farklı kılan ilkeler arasında.
Murat Coşkuner finans uzmanımız, Funda Coşkuner iç ve dış design uzmanımız, Murat Tırak marketing ve sosyal medya, Fadime Tırak ise Avrupadaki yeniliklerle ilgilenmektedir. Böylece hedefimiz sadece Mersin ile sınırlı değildir.

Uzman Ekibimiz

Her biri alanında uzman ekibimiz tarafınızdan saçlarınıza hakettiği hizmeti vermek için CUT’S Bay & Bayan Kuaför Salonu‘muz hizmetinizdedir.

Uzman Ekibi

Uzman Ekibi

CUT'S MERSİN

Uzman Ekibi

Hakan Bayram

Profesyonel Saç Stilisti

Serdal Yalçın

Profesyonel Saç Stilisti

Yusuf Alparslan

Profesyonel Saç Stilisti

Çimen Aş

Profesyonel Bakım Uzmanı

Yeter Karabulut

Profesyonel Bakım Uzmanı

Basın'da #CUTSMersin

medium
medium
medium
medium
medium
medium

EN GÜNCEL SAÇ MODELLERİMİZİN GÖRSELLERİ İÇİN İNSTAGRAM SAYFAMIZI TAKİP EDİN

An error occuired. Pleaese check your access token and try again.